Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chylinska spoko babka, pewnie niezły koncert da, meludję sie ze znajomymi na bank na Jej koncert, na żywo nie widziałam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe za ile będzie ten stadion utrzymywany. Zapłacicie za to z waszych podatków lubelskie radosne lemingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No koncert powalający. Tylko w Lublinie może być coś takiego :).
a co Ci nie pasuje, ja wole Młodych artystów z x-factora niż niby wilekie "gwiazdy" za tysiace złotych i 40 inut koncertu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwiazdy pierwsza klasa. Pogratulować. Na 100% będzie pękała konserwa w szwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w maju wielkie zgromadzenie Świadków Jehovy.Już nie mogę doczekać się tej ich imprezy.Pierwsza impra bez bydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym samym czasie Motor gra swój mecz ligowy ze Stalą Rzeszów (kto wie czy nie o fotel lidera?) Lepszego terminu nie mogliście sobie wybrać ?
To Motor nie zagra na nowym Stadionie Miejskim ? To dla kogo ten stadion (na 15,5 tysiąca miejsc siedzących) został wybudowany ? Dla TVN-u czy dla Jehowców ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do xxx - o lidera 3 ligi? hahahh nie ośmieszaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Motor nie zagra na nowym Stadionie Miejskim ? To dla kogo ten stadion (na 15,5 tysiąca miejsc siedzących) został wybudowany ? Dla TVN-u czy dla Jehowców ? ;)
Pierwszą imprezą piłkarską na stadionie będzie mecz Polska Włochy U-20 (chyba 9 października). 12 Motor zagra z Wisłoką Dębica. Przed tą datą żadnego meczu ligowego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...